Hľadáš ďalšie dobrodružstvo? Chceš prekonať svoje každodenné limity. Zdoláš prekážky, o ktorých si si až doteraz myslel, že sú nezdolateľné! Tento krát to nebude o vytrvalostnom behu ale najmä o zdolávaní prekážok. Prestavujeme ti RUGGED RACE STREET.

Po úspešnom preteku RUGGED RACE STREET, ktorý sa uskutočnil v 15.9.2014 v Myjave sme pripravili jeho veľkolepé pokračovanie v Bratislave.

RUGGED RACE STREET je zbesilý beh priamo v centre mesta pred množstvom divákov. Táto novinka, ktorá nemá obdobu v strednej Európe upúta každého okoloidúceho. Prídi aj ty 16.5.2015 na Námestie Slobody v Bratislave.

Trať o dĺžke 700 metrov na ktorej ťa spomalí 15 náročných prekážok medzi ktorými sú lezecké steny, kaďa s ľadovou vodou, plazenie sa pod elektrickými káblikmi, prevracanie traktorových pneumatík, šplhanie sa po lanách a mnoho ďalšieho.

Registrácia

Zaregistruj sa čo najskôr !!!

Dátum a miesto

Rugged Race STREET sa
uskutoční 16.5.2015 priamo
na Námestí Slobody v Bratislave.

Časový harmonogram

– od 09:00 prezentácia/registrácia súťažiacich

– 10:00 štart prvých pretekárov

Info o preteku

Dokážeš zdolať 15 náročných prekážok, ktoré budú rozmiestnené na členitej trati dlhej 700 metrov? Nemožné neexistuje. Zmeraj svoje schopnosti s ostatnými pretekármi a dokáž, že si Rugged Man.

ŠTARTOVNÉ

Štartovné je 22€.
Registrácia priamo na mieste v deň preteku je za 25€.
Každý súťažiaci dostane tričko a medailu.

Úschova batožiny

V blízkosti registračného stánku bude možnosť uschovania batožiny za poplatok 1€.

Štart

Poradie na štarte je ľubovoľné.
Štartujú vždy dvaja pretekári.

Odmena

Každý štartujúci na Rugged Race STREET
bude odmenený medailou a tričkom. Najlepší traja v každej kategórii získajú vecné ceny.

!!! MÁŠ NA TO !!!

Prídi všetkým ukázať, že máš na to. Pokor ulicu a jej nástrahy. Zdolaj prekážky najrýchlejšie a získaj večnú slávu. Raaa

Miesto konania preteku